HAKKIMIZDA


Firmamız 1998 yılından bu yana Medcell İletişim LTD.ŞTİ. olarak elektronik sektöründe her zaman ilkeli, dürüst ve kaliteli çalışma anlayışı ile birlikte yenilikçi, öncü bir firma olarak yerini almıştır.


2010 yılından beri Medcell İletişim Telekomünikasyon LTD.ŞTİ. ünvanlı firmamız üzerinden çeşitli marka model Samsung, Apple, Sony, Blackberry, HTC, Xiaomi, Meizu, LG cep telefonu ithalatı yaparak toptan ve perakende satış ve dağıtım yapmaktadır.

Cep telefonu sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden firmamız ithalatçı kimliği ile tüm Türkiye çapında yer alan iş ortakları ile başarılı çalışmalar yapmaktadır.


2012 yılı başı itibariyle siz değerli müşterilerimiz ve iş ortaklarımıza daha iyi hizmet verebilmek, en uygun cazip fiyatları sunabilmek, iş akış süreçlerini en üst seviyeye taşımak adına teknik servis altyapımızın tamamen yenilendiği hızlı ve güvenilir bir web sitesi alt yapısı oluşturulmuştur.

Bu sayede sorun ve taleplerinize çok hızlı bir şekilde cevap vermeyi hedeflemekteyiz.

2011 yılı itibariyle medcell.com üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Tüm müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile oluşturmuş olduğumuz bu memnuniyet, güven ve saygının her zaman daim olacağını bildirmekten kıvanç duyarız.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.